کنفرانس داده کاوی ایران

موفقیت شایان 9 کنفرانس متوالی سالانه داده کاوی ایران از سال 1386 تا کنون در ایجاد فضایی علمی و کاربردی و برگزاری موفق آن در طول 9 سال گذشته، توجه شرکت ها و سازمان های پیشرو و آینده نگر که در صدد یافتن و بکارگیری مزیت های رقابتی می با شند را به خود جلب کرده است.

تأثیرات و کاربرد های شگرف استفاده از دانش نوین داده کاوی در افزایش بهره وری و تحقق اهداف خرد ، کلان و استراتژیک سازمان ها و همچنین افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی و ارائه خدمات مناسب در خورشان، موجب توجه و تمایل مؤسسات، شرکت ها و سازمان ها ی ارائه دهنده خدمات به حضور و حمایت از کنفرانس و بهره برداری از امکانات و فرصت‎های موجود گردیده است.

ورود به سایت کنفرانسی

ایده بازار مهندسی صنایع

برگزاری مرحله نهایی ایده بازار مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

Rate this post

مرحله نهایی چهارمین ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع از سوی انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، با اعلام فراخوان عمومی از سوی انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایده‌های فناورانه در حوزه صنایع مهندسی ارسال شد که از میان ایده‌های ارسالی ۵ ایده در زمینه کسب و کار الکترونیکی در حوزه خدمات به مرحله نهایی این رقابت راه یافتند.

این ۵ ایده در مرحله نهایی این رویداد که در روز چهارشنبه ۱۰ آبان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شوند به رقابت خواهند پرداخت.

در اختتامیه این رویداد علاوه بر داوری طرح‌های منتخب، کارگاه‌های آموزشی در زمینه استارت اپ و کسب و کار های نوین برگزار می‌شود.

طرح‌های منتخب علاوه بر دریافت جوایز نقدی مورد حمایت حامیان مالی این رویداد قرار خواهد گرفت.

در ادامه تصاویری از این نشست ارائه می گردد.

ایده بازار مهندسی صنایع
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت