کنفرانس داده کاوی ایران

موفقیت شایان 9 کنفرانس متوالی سالانه داده کاوی ایران از سال 1386 تا کنون در ایجاد فضایی علمی و کاربردی و برگزاری موفق آن در طول 9 سال گذشته، توجه شرکت ها و سازمان های پیشرو و آینده نگر که در صدد یافتن و بکارگیری مزیت های رقابتی می با شند را به خود جلب کرده است.

تأثیرات و کاربرد های شگرف استفاده از دانش نوین داده کاوی در افزایش بهره وری و تحقق اهداف خرد ، کلان و استراتژیک سازمان ها و همچنین افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی و ارائه خدمات مناسب در خورشان، موجب توجه و تمایل مؤسسات، شرکت ها و سازمان ها ی ارائه دهنده خدمات به حضور و حمایت از کنفرانس و بهره برداری از امکانات و فرصت‎های موجود گردیده است.

ورود به سایت کنفرانسی

کارگاه هوش تجاری در بانک رفاه

سمینار یک روزه داده کاوی و هوش تجاری (BI) در جمع کارشناسان بانک رفاه ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷

Rate this post

سمینار یک روزه هوش تجاری و داده‎کاوی در حوزه بانکداری توسط دکتر جمال شهرابی به سفارش واحد آموزش بانک رفاه کارگران ، در جمع ۱۰۰نفر از کارشناسان بانک رفاه برگزار گردید .
این سمینار با بررسی مقدمات هوش تجاری و داده کاوی در حوزه بانکداری و همچنین ضرورت ها و مزایای استقرار این سیستم در نهادهای مالی و خدماتی برگزار گردید.
هوش تجاری مجموعه توانایی‎ها، فناوری‎ها، ابزارها و راه‎کارهایی است که به درک بهتر مدیران از شرایط کسب و کار کمک می‎کند. ابزارهای هوش تجاری، دیدگاه‎هایی از شرایط گذشته، حال و آینده در اختیار مدیران و تصمیم‎گیران سازمانی قرار می‎دهد.
مواردی از قبیل بازاریابی، مدیریت ریسک، تشخیص تقلب، مدیریت پورتفولیو، مبادلات اوراق بهادار، مبارزه با پولشویی، داشبوردهای مدیریتی و کارت امتیازی متوزان از جمله کاربردهای هوش تجاری و داده‎کاوی در صنعت بانکداری به شمار می‎رود.

هوش تجاری (Business intelligence)
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت