تاریخچه ی مختصری از شکل گیر ی موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا موسس : آقای دکتر جمال شهرابی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان موسس و مدیرعامل، تاریخ تاسیس : در سال 1383، زمینه فعالیت : برگزاری کنفرانس، برگزاری دوره های آموزشی، انتشارکتب تخصصی داده کاوی، انجام طرح ها و پروژه ها ی صنعتی
۱۳۹۳ شنبه ۲۳ فروردين - تعداد بازدید: 4782 بار

تاریخچه موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا

 

 موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا در سال 1383 توسط آقای دکتر جمال شهرابی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان موسس و مدیرعامل تاسیس گردید. 

این موسسه با هدف معرفی و بسط و گسترش دانش داده کاوی ایجاد گردید و فعالیت های جامعی در راستای فرهنگ سازی و بهره گیری از دانش داده کاوی در کشور انجام داده است. موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا، معرف، پیشتاز و گسترش دهنده دانش داده کاوی در کشور است. این موسسه به عنوان "پدر داده کاوی ایران" در طول سال های متمادی با انجام فعالیت های جامع توانسته است دانش داده کاوی و توانمندی ها و ضرورت توسعه آن در کشور را معرفی نماید که گسترش روزافزون دانش داده کاوی در دانشگاه ها و سازمان های گوناگون از ثمرات تلاش های مستمر و موثر انجام یافته این موسسه است.  

دیر زمانی از معرفی دانش نوین داده کاوی توسط این دبیرخانه نگذشته است و دستاوردهای حاصله از این حرکت علمی در مقایسه با مدت زمان اندک سپری شده از آغاز این حرکت علمی بسیار شگرف است. معرفی دانش و آشنایی تمامی عرصه های دانشگاهی و بخش عظیمی از سایر حوزه های کشور با آن، علاقه مندی بخش های مختلف صنعت برای بکارگیری این دانش، توسعه پایان نامه های مقاطع تحصیلات تکمیلی و انتشار کتب علمی داده کاوی، برگزاری و استقبال از سمینارها و کارگاه های آموزشی داده کاوی، ورود جمع بیشتری از دانشگاهیان به عرصه تخصصی داده کاوی، ارائه دروس داده کاوی در دانشگاه ها، انجام پروژه های داده کاوی متعدد در صنعت و ... از جمله دستاوردهای این حرکت علمی است.

برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
کلیه حقوق برای موسسه داده کاوی گیتا محفوظ است!
All Rights Reserved For Gita Data Mining Research Institution!