بخش های موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا به عنوان اولین و بزرگترین موسسه پژوهشی داده کاوی و هوش تجاری و بنیانگزار دانش داده کاوی در کشور
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ شهريور - تعداد بازدید: 2932 بار

موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا به عنوان اولین و بزرگترین موسسه پژوهشی داده کاوی و هوش تجاری و بنیانگزار دانش داده کاوی در کشور دارای بخش های مختلف زیر است:

 

v    بخش پژوهش:

بخش پژوهش موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا مجری طرح ها و پروژه های داده کاوی و هوش تجاری کشور بوده و پروژه های متعددی را در صنایع مختلف کشور با موفقیت به انجام رسانده و یا در دست اجرا دارد. بخش پژوهش دارای دپارتمان های تخصصی بانکداری، مدیریت شهری، بیمه، صنعت معدن تجارت، آب و برق، مخابرات و ارتباطات، صنعت نفت و همچنین بازاریابی و ارتباط با مشتریان میباشد. این دپارتمان های تخصصی  با برخورداری از متخصصین داده کاوی و هوش تجاری در صنعت مربوط با اشراف به نیازهای صنایع مرتبط از یک سو و تسلط بر روش ها و الگوریتم های داده کاوی و هوش تجاری به عنوان برترین و جدیدترین روش حل موضوعات آن صنعت مجری پروژه های صنایع خاص خود هستند.

 

v    بخش آموزش:

بخش آموزش موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا اولین و بزرگترین مرکز آموزش داده کاوی در کشور است که برگزارکننده نشست ها، سمینار ها و کارگاه های تخصصی داده کاوی در محل موسسه و همچنین حسب درخواست در وزارتخانه ها و سازمان های مختلف می باشد که مطابق برنامه ریزی های انجام یافته و با عنایت به اعلام نیاز و در خواست وزارتخانه ها و سازمان های مختلف، برگزاری سمینارها و کارگاههای تخصصی داده کاوی در موضوعات ماًموریت آن سازمانها، توسط موسسه در حال برنامه ریزی و انجام می باشد و تاکنون این بخش دوره های بسیاری را در کشور با موفقیت برگزار نموده است.

دوره های آموزشی موسسه شامل کارگاه های آموزش داده کاوی در سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته و همچنین سمینارهای آموزشی در سطوح مختلف می باشد..

علاقه مندان به برگزاری دوره و سمینار های آموزشی داده کاوی در محل سازمان خود میتوانندجهت

 اعلام درخواست دوره  مورد نظر نسبت به تکمیل و ارسال فرم موجود در این لینک اقدام نمایند.

 

v    بخش کنفرانس های داده کاوی:

بخش کنفرانس های موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا مجری سه کنفرانس داده کاوی ایران، داده کاوی در بانکداری و داده کاوی در مدیریت شهری است. کنفرانس داده کاوی ایران از سال 1386 با برگزاری اولین کنفرانس داده کاوی ایران و کنفرانس های داده کاوی در بانکداری و داده کاوی در مدیریت شهری از سال 1393 به صورت مستمر و سالانه برگزار میگردد.

 

v    جایزه ملی داده کاوی ایران:

دبیرخانه جایزه ملی داده کاوی ایران به عنوان یکی از بخش های موسسه نسبت به برگزاری مستمر جایزه ملی داده کاوی ایران اقدام مینماید. این بخش با رصد سازمان های بهره بردار و پیشرو در بکارگیری دانش داده کاوی نسبت به ارزیابی فعالیت هایب داده کاوی سازمان ها اقدام نموده و سازمان های موفق در بهره مندی از دانش داده کاوی در کشور را معرفی می نماید.

 

v    انتشارات سروش گیتا:

انتشارات سروش گیتا به عنوان اولین و بزرگترین انتشارات کتب داده کاوی با مجوز رسمی وزارت ارشاد در راستای ارتقاء سطح علمی افراد علاقمند به دانش داده کاوی و همچنین آگاهی متخصصین فعال در حوزه های مختلف صنعتی و خدماتی کشور از کاربرد دانش نوین داده کاوی، انتشار کتب داده کاوی و هوش مصنوعی را در برنامه دارد.

 

v    نمایشگاه تخصصی داده کاوی و هوش تجاری:

دبیرخانه نمایشگاه تخصصی داده کاوی و هوش تجاری به منظور ایجاد فرصت ارایه آخرین توانمندی ها و دستاوردهای دانش داده کاوی و هوش تجاری در کشور نسبت به برگزاری این نمایشگاه همزمان با برگزاری کنفرانس های سالانه داده کاوی ایران اقدام می نماید. این نمایشگاه محل گردهمایی و حضور متخصصان دانش داده کاوی و هوش تجاری و مدیران ارشد و کارشناسان کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های بهره بردار از دانش داده کاوی و هوشمندی کسب و کار به ویژه مدیران فن آوری اطلاعات سازمان ها میباشد.

 

 

 

برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
کلیه حقوق برای موسسه داده کاوی گیتا محفوظ است!
All Rights Reserved For Gita Data Mining Research Institution!